PS2 slim

Shitet nga: endrit 17 Mar 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ps2 slim me usb esht ne gjendje trregullt esht me usb ku mundeni me i shti lojrat vet dhe ka pes 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim