PS3 ( ne kuti)

Shitet nga: /// 02 Tet 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ni PS3 (12G) ne kuti dhe shume te rujtun.

Cmimi: 140 Euro pa loja, ndersa me 2 loja origjinale (GTA5 dhe NBA 2015) cmimi 180 Euro!


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim