PS3 DHe 11cd

Shitet nga: besim 23 Nën 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet sony ne gjendje teper mir punon mir me nje dorz gjithashtu dhe cd jan te gjitha ne rregull pa as nje grith flm mirkuptim per ma shum kontakto +37744341883 tel dhe viber te..... ps3 dhe 11 cd te gjitha vetem 140 ero baj ndrrim me naj sen qe me konvenon..... me ndrrim ka tjeter qmim kuptohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim