PS3 ME 3 LOJ

Shitet nga: Olti 04 Nën 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes PS3 ne gjendje trregullt me 3 loj si : fifa 16 far cry 4 dhe call of duty advanced warfare kto jon nder lojat ma treja qe kan dal vjen edhe me ni gjojstik te ushtris per vetem 180 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim