PS3 Sony

Shitet nga: Blondi 04 Tet 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Sony 3 origjinal nga zvicra pa qip Me qmim 150 dhe CD nga 10 euro origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim