PS3 Super Slim

Shitet nga: Doni 15 Gsh 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet PS3 super slim me 320 GB hdd, 2 kontroller dhe 14 lojra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim