PS3 Super Slim GTA 5 PES 2014

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: FGH 20 Pri 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
2 gjostika 2 loja (GTA PES) 1 kabell hdmi dhe 1 mbushes per gjostik 12 GB ne gjendje te rregullt :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim