PS3 Urgjent shitet Play Station 3

Shitet nga: Arber 01 Dhj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet PS3 me loje te fifas
Ps3 eshte ne gjendhje shume te rregullt
Vjen me joystik dhe kabllot percjellse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim