PS3 dhe PS2

Shitet nga: Edmond 02 Pri 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes PS3 i ardhur nga zvicra shumë pak i përdorur, i ruajtur shumë me kapacitet 298 GB,posedon 2 kontrollues(joystick),dhe 5 lojra :Fifa 2014,Need For Speed SHIFT,Call of Duty Ghosts,Call of Duty black ops II(2),Call of Duty MW3,kabllot e duhura per funksionim,gjitha opsionet që posedon një PS3 i funksionojn,gjitha paisjet janë origjinale të PS3,çmimi me marrveshje.

Shes PS2 i ardhur nga zvicra në gjendje shumë të mirë,posedon 10 lojra mjaft atraktive,2 joystick(kontrollues),memorje per ruajtjen e lojrave n'rast te qkyqjes nga loja,kabllot përkatëse,çmimi me marveshje...
Gjendem në Prishtinë dhe Dardanë,për më shum informata kontaktoni në viber : +37745429953 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim