PS3 dhe dy PSP

Shitet nga: Leart 01 Tet 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Playstation 3 me nje cd,me te gjitha kabllot e nevoitshme me nje doreze dhe me dy PSP te cilat kan nga 2-3 loja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim