PS3 me 5 loj

Shitet nga: Olti 28 Nën 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes PS3 ngjendje trregullt me 5 lojë si : Fifa 16, Grand Theft Auto 5, Call of Duty Advanced Warfare, Minecraft dhe Watch Dogs tgjitha lojat jon ngjendje trregullt + vjen me një gjojstik (dorez) të ushtris!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim