PS3 me 7 loj

Shitet nga: Olti 15 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet PS3 ne gjendje trregullt pa asni defekt me 7 loj edhe 1 gjojstik lojat jan call of duty ghosts call of duty black ops the amazing spider man assasins 4 assasins revalations call of duty modern warfare 2 dhe injustice te gjitha keto per 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim