PS3 me Fifa 16 dhe Gta 5

Shitet nga: Olti 22 Tet 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes PS3 ngjendje trregullt me fifa 16 edhe gta 5 + ni gjojstik 180 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim