PS3 me Qip multiman dhe me lojra

Shitet nga: Florent 14 Tet 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   210 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes PS3 slim me qip multiman,, 1 Kontroller (joystik) dhe me lojra te instaluara. Ps3 eshte ne gjendje shum te mire, shum pak i perdorun, nuk ka asni grith, punen e ka te mire nuk nxehet.
Vjen me lojra te instaluara.

1. GTA V
2. Call of Duty Advanced Warfare
3. PES 13
4. Pes 17
5. Fifa 17
6. Blur
7. Dragon Ball xenoverse etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim