PS4 me Lojra dhe Garancion

Shitet nga: Arsim 02 Jan 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Playstation 4 me 500 gb memorie, Ndigjueset Playstation, me garancion 6 muajsh ,3 Lojra disk origjinale, 5 lojra te instaluara dhe 2 Demo lojra!!

Lojrat jan:

Watch Dogs (disk)
FIFA 15 (disk)
Battlefield 4 (Disk)
Destiny (instaluar)
Air Mech Arena (instaluar)
Hustle Kings ( instaluar)
Empires (instaluar)
War Thunder (instaluar)
Fifa16 (demo)
NBA15 (demo)

Pres thirrje serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim