PSP 3

Shitet nga: Psp 07 Jan 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes PSP 3 (3003) ne gjendje shum te mire pak e perdorur me 5lojra te instaluara , adapter dhe casin e vet .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim