PSP 3000

Shitet nga: Edon 21 Tet 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet PSP ne gjendje perfekte shum pak e perdorur. ka mbushes dhe kabell usb qe mundeson te merrni qfardo lojra nga pc dhe ti shkarkoni ne usb ne menyre shume te thjeshte dhe poashtu ka futroll origjinale te psp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim