PSP Vita + 2 loja

Shitet nga: Rita 10 Tet 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Në gjendje të rregullt dhe shumë pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim