PSP me një film dhe tre ndeshje për të shitur pë..

Shitet nga: Gent 18 Shk 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Email ose të më telefononi për më shumë informacion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim