PSP

Shitet nga: Drin 08 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes PSP shum pak e perdorur e ardhur nga Anglia me dy Cd : Ben 10 dhe nje film Vajza llav edhe djali peshkaqen dhe vjen edhe fotrolla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim