PSP

Shitet nga: ---- 23 Shk 07:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes psp bashk me lojra dhe me filma ne gjendje shum te mir, psp posedon fotrollen e saj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim