PSVita + 1 loje(reality fighters)

Shitet nga: Erion 04 Gsh 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
PSVita mjaft e re dhe e perdorur pak,eshte ne gjendje te shkelqyer.Bashk me nje loje dhe kartat VR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim