Play Station 2&3

Shitet nga: Milaim 16 Nën 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes biznesin-invertarin 9 tv 42 inc me 9 sony playstation 3 multiman dhe 4 tv 32inc me 4ps2 +1 rezerv sony2.Invertarit i bashkangjiten frigoriferi,shanku dhe disa ulse shtes...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim