Play Station 2&3

Shitet nga: Milaim 04 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes invertarin 9TV 42 inc me 9 sony playstation 3 multiman dhe 4 TV 32 inc me 4 ps2 +1 sony2 rezerv,invertarit i bashkangjiten shanku,frigoriferi,reklamat edhe disa ulse shtes...
N viber +37745651804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim