Play Station 3

Shitet nga: erion 13 Jan 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes play station 3 ne gjendje te rregull. Me sonin bojn pjes 3 gjestika dhe 4 lojra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim