Play Station 3 500GB WHITE

Shitet nga: Dren 04 Dhj 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
PS3 i bardh 500GB me tre lojra FIFA16 GTAV dhe Call of Duty MW3.Pa asnje problem me 1 joystick (kontroller)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim