Play Station 3 me 14 lojra

Shitet nga: Lis 17 Tet 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Play Station 3 me 14 loja me headset dhe me 2 controllers
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim