Play Station 3 me Qip

Shitet nga: Dion 25 Tet 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Play station 3 i zi, pa demtime. Ka chip edhe 2 kontrollera.Funksionon shume mire. Shitet me Play Station Move edhe 8 loja ne chip: Fifa 15;Minecraft;Watch dogs; Sports Champion(per playstation move);Far Cry 4 dhe Assassin's Creed:Black Flag.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim