Play Station 3

Shitet nga: Det Shala 03 Tet 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Play Station 3 osht i rujtun ka ardh prej amerike vjen me 2 joysticka dhe 4 CD(minecraft,gta 5,turok,juiced 2 hot import nights).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim