Play Station 3

Shitet nga: Arlind 04 Tet 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet playstation 3 me 13 lojra si GTA V , NBA 2K15 , FIFA , Assasins Creed Black Flag,Call Of Duty Advanced Warfare dhe Black Ops 2 ,Max Payne ,P.E.S, Battlefield, Far Cry 3 etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim