Play Station Protable PSP

Shitet nga: ilir 24 Dhj 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   180 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Psp-100 I prodhuar ne viti 2014
USB 2.0, UMD, Serial Port Headphone jack, Memory Stick PRO Duo 4GB
Battery 5v 1800mAh- 2200 mAh
Ka Wireless (Wi-Fi)
Dhe adapter 4m
Mund te shikosh filma, ndigjosh muzik etj..

Eshte ne gjendje perfekte

Gjithsej jan 7 lojra
- GTA
- PES 2009
- Need For Speed
- Mid Night Club
- Iron man
- Ridge Rac 2
- Daxter
Rreth ketyre lojrave mund te shikoni trailer ne youtube
Nuk ka asnje thyreje ose gervishje.
Cmimi mund te negociohet

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim