Play station 2 dhe 3

Shitet nga: Gentrit 21 Shk 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes play station 2 me 2 jostika origjinal i lexon cd falls i ka nja 4 a 5 cd esht shum pak i perdorur , playstation 3 ka vetem nje jostik nuk kam cd te tina .info viber +37744808520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim