Play station 2 sony e HOLL

Shitet nga: doni 18 Maj 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet SONY play station 2 e HOLL me 5 cd

e ardhur nga gjemania edhe cd nga gjermania

me kablla dhe 2 dorza..gjestika

komplet me cmim te dikutueshem

ka dhe 2 memory kart

VIBER 045667219
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim