Play station 2

Shitet nga: PS2 05 Shk 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet playstation 2 para vitit ri mka ardh nga zvicrra osht i ri
ka 1 dorz ka kabllot dhe te gjitha elementet percjellse weq cd nuk ka
arsya e shitjes o se une nuk e perdori!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim