Play station 3 +7 ORIGINAL CD

Shitet nga: ylli 17 Gsh 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
ne gjendje te mire plus cd originale (gta 4 dhe 5,call of duty MW3,PES 2013,Battelfield 4,Book of spell,Fifa)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim