Play station 3 Me multiman

Shitet nga: pes2013 23 Dhj 01:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet play station 3,eshte me dy gjistika dhe eshte me multiman(qip) dhe kabllat(hdmi,rrymes) mund te kontaktoni edhe ne viber
+37745298188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim