Play station 3 PS3

Shitet nga: Roni 29 Nën 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes PS3 ne gjendje shum te mire pothuajse e re shum pak e perdorur me 8 loja:GTA 5 ,FIFA 14,Call OF Duty ghost, Sniper Elite etj. Sony ka 1200 gb dhe dy kontrollera gjithashtu bashk me te vijne edhe kabllat.Numri kontaktues 049 82 62 52 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim