Play station 3

Shitet nga: Agron Goni 05 Mar 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes play station 3 i perdorur. Me 2 xhojstika dhe 3 cd.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim