PlayStation 2

Shitet nga: Auron 20 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Playstation 2 i ardhur nga zvicra apo nderroj me PSP 2 apo 3. Soni vjen me te gjitha pajisjet e nevojitura siq jane kontrolluesi lojerat dhe te gjitha kabllot per perdorim. + 1 USB me 4GB. +4 lojera falas ato jane: pes 2014, streetball NBA, New York Fighting dhe Need for speed hot pursuit 2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim