PlayStation 2

Shitet nga: agron 08 Shk 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Playstation 2 me memorycard, 1 gjojstik (dores) kabllen dhe kabllen component
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim