PlayStation 3

Shitet nga: Ari 23 Nën 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes playstation 3 ne gjendje shume te mire. Me dikun 10 cd te gjitha jane origjinal dhe punojne fort mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim