PlayStation 3 SuperSlim - (2 Joysticks, Fifa 14)

Shitet nga: Drejon 05 Nën 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sony PlayStation 3 SuperSlim eshte ne gjendje perfekte, eshte pa qip pra mund ta perdoresh online. Ky playstation vjen me 2 (dy) joysticks dhe me lojen Fifa 14. Asnje gervishtje apo defekt. Joystickat jane te blere ne Sony Store te porositur nga Anglia pra plotsisht origjinal. Ky Playstation eshte vete i ardhe nga Anglia. Qmimi me marrveshje! Viberi punon ne vala: +37745380180...jeni te mireseardhur per qdo informacion qe ju duhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim