PlayStation 4 me 1 Controller dhe 2 Loja

Shitet nga: PS4 04 Jan 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Sony Playstation 4 me Nje Controller dhe 2 Loja :
Battlefield 4 dhe PES 2015.
..................................................................................
PS4 osht i perdorur 6 muaj , um ka ardh nga Zvicrra
.................................................................................
Kontaktoni ne email per me shume

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim