Playstation 2

Shitet nga: soni 04 Gsh 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet playstation 2 se bashku me 3 gjestika dhe paisjen per me lujt 4 vet, playstation eshte me usb nuk ka nevoj per cd,, per me shum kontakt ne viber +37745561350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim