Playstation 2

Shitet nga: Playstation2 02 Tet 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes playstation 2 90euro me nje xhostik dhe me dy cd football pes 2015 dhe dragon ballz ose bej ndrrim me playstation 3 dhe me gta 5 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim