Playstation 2

Shitet nga: PS2 30 Nën 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Playstaion 2 Origjinal : Ne gjendje te rregullt .

posedon Lojerat origjinale,

Kam 4 Lojera ,lojerat jane origjinale,
i kam blere nga 12 $ copen ,

Ka micro sd Qipin origjinal me 8 MB ,

po ashtu vie bashke edhe me kablot dhe me nje ndihmese per kablot qe perdoret edhe ne TV-te e vjetra ,

Per me shume Kontaktoni ne numrin 045416419
Falminderit Per Mirekuptimin / Ju uroj Qe te ju Pelqej ?
URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim