Playstation 2

Shitet nga: agron 08 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet playstation 2 arsyeja qe e shes eshte se e kam blere playstation 3 eshte ne gjendje shum te mire po ashtu i lexon edhe lojrat fallc ka nj xhojstik,1 memorycard,kabllen component (AV2) dhe kabllen per me lidh me rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim