Playstation 3

Shitet nga: Emir 11 Shk 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet plasystation 3 super slim modeli me i ri me gjostik dhe 4 loja
Posedon 1 joystick(dorez) dhe nje kabell per konektimin e Joystick
Ne gjendje super te mire shum pak i perdorur.
Posedon keto loja:
Need for speed
Gta 5
Fifa 15
Dragon Ballz2
Boj nderrim ne ndonje skuter dhe shtim te parave
Per me shume informata na kontaktoni ne numrin 044 806 214
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim