Playstation 3

Shitet nga: Playstation 3 27 Gsh 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   230 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet playstation 3 i sapo ardhur nga Finlanda.Ka 500 GB hapsire.Eshte ne gjendje te rregullt.Ka 7 CD lojra :Batman Arkham Origin ,NFS Pro Street, Motor Sport Apocalypse , RID2 ,God Of War Ascension , Overlord Raising Hell , Ratchet Clank .Kabllat: HDMi qe lidhet me TV , mbushesin per Ps3 si dhe mbushin per Gjystik .Eshte me nje gjystik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim