Playstation 3

Shitet nga: elion 07 Nën 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
playstation 3 i ruajtur me 4 lojra te reja advenced wardare ,fifa 15, gta 5 dhe uncharded 3.Ps3 ka 260gb per me shum kontaktoni ne numrin me posht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim